Menu

Massa kolejny raz atakuje Kubicę

Felipe Massa

Felipe Massa po raz kolejny uderza w Roberta Kubicę i Paula di Restę — potencjalnych kandydatów na fotel w Williamsie na sezon 2018.

Tym razem Brazylijczyk posunął się o krok dalej i postanowił skrytykować personalnie swoich rywali. Główny problem u Kubicy, Felipe Massa upatruje w ograniczeniach fizycznych.

Nie mam pojęcia, w jaki sposób on jeździ, to po pierwsze. Szczerze mówiąc, nie potrafię robić tego, co on prowadząc tylko jedną ręką. Trudno uwierzyć, że nie będzie miał problemów w niektórych wyścigach w bolidzie, który wymaga większej sprawność fizycznej. Naprawdę doceniam to, co robi, bo jest w tym niesamowity. Nie wierzę jednak, że nie będzie miał problemów - powiedział Massa.

36-latek nie zapomniał także skrytykować di Resty, mówiąc, że nie jest on dobrym kandydatem dla zespołu, bo jego ostatni rekord w serii DTM nie był imponujący.

Brak potwierdzenia przez Williamsa drugiego kierowcy w przyszłym sezonie wywołuje wiele emocji. Kandydatami na to miejsce nadal jest Felipe Massa, Robert Kubica, Pascal Wehrlein czy Paul di Resta.

Image © Williams F1